نحوه روشن و خاموش کردن یو پی اس

نحوه روشن و خاموش کردن یو پی اس لاین اینترکتیو – ویدئو

این یوپی اس ها درنوع باتری داخل و باتری خارج هستند . که این مدل دستگاه ازنوع باتری داخل بوده با ولتاژ DC :48 V است . به اینصورت که، ۴ تا باتری ۱۲ ولت ۹ آمپر که، داخل دستگاه قرار گرفته وبه صورت سری وصل شده است.

نحوه روشن کردن دستگاه یو پی اس

آموزش نصب باتری ۲۴ ولت آمپر- ویدئو

نحوه  اتصال باتری ها دراتصال سری به این روش است که از قطب مثبت  باتری اول به قطب منفی باتری دوم می باشد . برای اتصال کابینت باتری به دستگاه و در نهایت در انتهای کار، باید یک قطب مثبت از یک باتری  و یک قطب منفی از یک باتری  داریم . در اینجا کابل قرمز رنگ به مثبت باتری وکابل مشکی به منفی باتری دیگر جهت اتصال باتری ها به دستگاه می دهیم.

نکات ایمنی در زمان نصب باتری

نکات ایمنی در زمان نصب باتری – ویدئو

با توجه به اینکه باتریها دارای ولتاژ مستقیم DC هستند باید در موقع نصب کابینت بسیار دقت نمود . که عواقب برق گرفتگی در ولتاژDC بسیار خطرناک و در بعضی از اوقات منجر به مرگ میشود . بنابراین  تکنسین های نصب دستگاه باید در موقع نصب از ابزار های  با عایق الکتریکی و از دستکش مناسب استفاده کنند.

نحوه روشن کردن دستگاه یو پی اس

نحوه روشن کردن دستگاه یو پی اس – ویدئو

تو این جلسه آموزشی می خواهیم پیش نیاز های اولیه درزمان روشن کردن یو پی اس را خدمتتون آموزش بدهیم . تجهیزاتی که مورد نیاز است . ما در اینجا دستگاه یو پی اس با توان های متفاوت رو داریم به همراه کابینت باتری .

 
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟