نحوه روشن و خاموش کردن یو پی اس

نحوه روشن و خاموش کردن یو پی اس لاین اینترکتیو

این یوپی اس ها درنوع باتری داخل و باتری خارج هستند . که این مدل دستگاه ازنوع باتری داخل بوده با ولتاژ DC :48 V است . به اینصورت که، ۴ تا باتری ۱۲ ولت ۹ آمپر که، داخل دستگاه قرار گرفته وبه صورت سری وصل شده است.

نحوه روشن کردن دستگاه یو پی اس

آموزش نصب باتری ۲۴ ولت آمپر

نحوه  اتصال باتری ها دراتصال سری به این روش است که از قطب مثبت  باتری اول به قطب منفی باتری دوم می باشد . برای اتصال کابینت باتری به دستگاه و در نهایت در انتهای کار، باید یک قطب مثبت از یک باتری  و یک قطب منفی از یک باتری  داریم . در اینجا کابل قرمز رنگ به مثبت باتری وکابل مشکی به منفی باتری دیگر جهت اتصال باتری ها به دستگاه می دهیم.

نکات ایمنی در زمان نصب باتری

نکات ایمنی در زمان نصب باتری

با توجه به اینکه باتریها دارای ولتاژ مستقیم DC هستند باید در موقع نصب کابینت بسیار دقت نمود . که عواقب برق گرفتگی در ولتاژDC بسیار خطرناک و در بعضی از اوقات منجر به مرگ میشود . بنابراین  تکنسین های نصب دستگاه باید در موقع نصب از ابزار های  با عایق الکتریکی و از دستکش مناسب استفاده کنند.

نصب و راه اندازی استابلایزر

نصب و راه اندازی استابلایزر

بعضی از مدلهای استابلایزر یا ترانس محافظ کوچک و رومیزی هستند . و برای یخچال و ماشین ظرفشویی و یا لباس شویی و سیستم های صوتی ، طراحی و ساخته شده اند . که دارای نصب بسیار آسانی می باشند . یک عدد دوشاخه برق جهت وصل شدن به پریز محل داشته و دارای چند عدد پریز جهت اتصال به مصرف کننده ها می باشد . که معمولاً این مدل از ترانس های محافظ بین ۳۰۰۰ الی ۴۰۰ ولت آمپر می باشند

 
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟