نحوه روشن کردن دستگاه یو پی اس – ویدئو

نحوه روشن کردن دستگاه یو پی اس : به نام خدا سلام عرض میکنم خدمت شما همه دوستان عزیز . بایک ویدئو از دیگر ویدئو های آموزشی شرکت ایمن توان در خدمت شما هستم .
تو این جلسه آموزشی می خواهیم پیش نیاز های اولیه درزمان روشن کردن یو پی اس را خدمتتون آموزش بدهیم . تجهیزاتی که مورد نیاز است . ما در اینجا دستگاه یو پی اس با توان های متفاوت رو داریم به همراه کابینت باتری .
ابتدا باید از وصل بودن کابل برق ورودی دستگاه به شبکه برق اصلی مطمئن بشویم . که این اتصال در یو پی اس ها با توان پایین تر به صورت دوشاخه ای بوده استبه پریزبرق وصل میشه به این صورت  و در یوپی اس های با توان بالاتر این اتصال به صورت ترمینالی است . که به ترمینال های تابلو برق وصل می شود .
در مرحله بعد باید از وصل بودن اتصال کابینت باتری به دستگاه یوپی اس مطمئن بشویم . که در دستگاه های یو پی اس با توان پایین تر کابل اتصال کابینت باتری به دستگاه به صورت کانکتوری است . توجه داشته باشید این کانکتور فقط در یک حالت جا خورده و وصل می شود . درحالت دیگر جا نمی خورد . ( مانند ویدئودر یو پی اس های با توان بالاتر کابل اتصال کابینت باتری  به صورت کابلشو است . که به این صورت که به ترمینال قسمت باتری دستگاه وصل می شود .
در آخر هم باید از وصل بودن خروجی دستگاه به مصرف کننده مون  مطمئن بشویم . که در یو پی اس های با توان پایین تر پشت دستگاه دارای چند پریز است . که اتصال مصرف کنندها به وسیله دوشاخه می باشدبه این صورت همچنین خروجی دریوپی اس های، با توان بالاتر اتصال مصرف کننده از طریق کابل های دوسر کابلشو، به پشت دستگاه که به صورت ترمینالی بوده وصل می شود .
درصورت وصل بودن ورودی دستگاه به برق شهر و همچنین وصل بودن کابینت باتری به دستگاه،ووصل بودن مصرف کننده ها به خروجی دستگاه جهت روشن کردن دستگاه ها به صورت متفاوت است . دربعضی از یوپی اس ها با نگه داشتن دکمه ON در بعضی از یوپی اس ها هم با نگه داشتن دکمه وسط و دکمه سمت چپ به مدت ۳ ثانیه یوپی اس روشن میشود .
دراینجا بانگه داشتن دکمه ON به مدت ۳ ثانیه دستگاه یوپی اس روشن شد . درصورتی که هچگونه فالت یا خطایی رو دستگاه نباشد دستگاه رو حالت line رفته و عبارت line  رو صقحه نمایش مشاهد میشود . در بعض از یوپی اس ها که صفحه نمایش ندارند حالت line به صورت چراغ سبز رنگ روشن می شود . که با نماد شکل موج سینوسی است .
امیدوارم این فیلم آموزشی از ابتدا تا انتها برای شما موثر واقع شده باشد .
شما می توانید آموزش های دیگر در حوضه یوپی اس واستابلایزر و همچنین جهت خرید از محصولات از سایت ما دیدن فرمائید.
با تشکر که تا اینجا همراه ما بودین.
 
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟