مزایا و ویژگی های خدمات ایمن توان

با توجه ارائه خدمات ذکر شده ،شرکت ایمن توان ، نسبت به شرکتهای سازنده یو پی اس (UPS) که صرفاً در قبال محصولات خود مسئولند، نسبت به خدمات خود نیز احساس مسئولیت میکند:

۱) خدمات ما صرفاً منوط به یو پی اس نبوده بلکه کلیه سیستم (از برق شهر تا مصرف کننده) را شامل می گردد .

۲) دادن گارانتی به مدت ۶ماه نسبت به قطعات تعمیری شده که در برگه فنی دستگاه یو پی اس ذکر شده است .

۳) همانطور که گفته شد این شرکت(شرکت ایمن توان ،) کلیه خدمات مرتبط به  یو پی اس (UPS) و استابلایزر (فروش ، تعمیر و حفظ و نگهداری دستگاه یو پی اس ، سیم کشی و حفر چاه ارت ، تعمیر و طراحی و ساخت تابلوهای برق و غیره) را انجام می دهد که دیگر نیاز به همکاری باچندین شرکت متفاوت را ندارید. این امر باعث تسریع در کار شده وکلیه مسئولیت ها به عهده یک شرکت خواهد بو.

۴) در هر دوره از سرویس ، کارشناسان این شرکت یک برگه فنی از وضعیت کلی برق و سیم کشی ، یو پی اس باتری و تعداد دستگاه یو پی اس (UPS) به مسئول موسسه ارائه می نماید.

برگه های تکمیل شده هر دوره با هم مقایسه شده و در صورت وجود ایراد تا با توجه به سابقه قبلی ، مشکل راحت تر حل شود.

۵) مدیریت شرکت جهت کنترل در سرویس های انجام شده کارشناسان خود را موظف به ارائه برگه نظر سنجی به مسئول موسسه می نماید. 

طی آن وضعیت عملکرد در آن مجموعه مکتوب گردد و در صورت نارضایتی مسئول، پرسنل بایستی جوابگو باشند.

تست فنی یوپی اس برندهای مختلف

ما آمادگی خود را در زمینه کارشناسی و تست فنی دستگاههای منابع تغذیه بدون وقفه یو پی اس(UPS) و استابلایزر با بهره گیری از کادر مهندسی مجرب و کارآزموده و دستگاههای آزمایشگاهی پیشرفته از جمله واریابهای اتوماتیک با تلرانس کمتر از ۱% و اسیلوسکوپهای حافظه دار با قابلیت ثبت شکل موج به صورت Print و ثبت بر روی Flash memory  و پاورانالایزرهای پیشرفته و دستگاههای Load خطی و غیره خطی و غیره اعلام می داریم .
شرکت ایمن توان بصورت کامل دستگاههای یو پی اس (UPS) و استابلایزر را از نظر شکل موج درحالت(Full Load) و تمام آیتمهای لازم در ورودی و خروجی از جمله THD جریان و ولتاژ ، بازده Crest Factor ,Cos.f ,Power Factor تلرانس فرکانس و غیره و همچنین بارهای شبیه سازی شده خطی و غیر خطی و غیره را تست و ارزیابی می نماید .
شایان ذکر است تمام اطلاعات فوق الذکر در فرمهای خاص به همراه پرینت و اطلاعات در داخل CD و با در صد بندی فنی جهت انتخاب بهتر از لحاظ ایمنی و کیفیت فنی یو پی اس (UPS) و استابلایزر به ویژه در مناقصات و خریدهای عمده به حضور ارائه می گردد .
این شرکت به دفعات عملیات کارشناسی کیفیت یوپی اس های مختلف با رنجها و مدل های متفاوت را در مناقصات انجام داده.

نحوه نگهداری باتری یو پی اس
نحوه نگهداری باتری یو پی اس
 
×

سلام

برای ارائه مشاوره و راهنمایی پیام بگذارید info@eamentavan.ir

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟