بازدید یوپی اس واستابلایزر( رایگان )

شرکت ایمن توان ، وظیفه اصلی دستگاههای یوپی اسUPS به غیر از حذف نویزها و تثبیت ولتاژ برق شهر ، جبران نبود برق شهر می باشد . معمولاً تا برق شهر قطع نشود کاربر از سالم بودن یوپی اس مطلع نخواهد شد.

با توجه به اینکه اکثر دستگاههای یو پی اس و باتریهای آن با هزینه های زیادی جهت مواقع خاصی ( قطع برق شهر ) تهیه می گردد. برای حفاظت از سیستم های مصرف کننده و جبران خلع برق شهر ، باید از سالم بودن دستگاههای یو پی اسUPS و باتری آن مطمئن شد . حداقل دوباردرسال (هر شش ماه یک مرتبه ) دستگاههای یو پی اس UPS بطور کامل بازدید و سرویس گردد .


شرکت ایمن توان ، با انجام یک طرح جدید برای اولین بار ، اقدام به چکاپ کامل از کلیه سیستم های یو پی اس UPS (بدون محدودیت مارک ، مدل ، توان و تعداد )و باتری آن و سیم کشی برق ورودی و خروجی یو پی اس های (UPS) موجود از لحاظ ایزوله بودن، نوع ارت بندی ، مقدار ولتاژ، و بارو تقسیم بار مصرفی و … نموده و درنهایت وضعیت کامل دستگاههای یو پی اس شما را بصورت رایگان بررسی و به حضور اعلام می گردد که با دریافت برگه مشخصات فنی، از وضعیت فعلی دستگاههای یو پی اس (UPS) خود مطلع می شوید ومیتوانید قبل از بروز هرگونه مشکلی درسدد رفع آن برآیید.


بازدید از محل و برآورد یوپی اس ( رایگان )


برای اینکه بدانیم به چه نوع یوپی اس و استابلایزری نیاز داریم کارشناس فنی این شرکت به سایت یا شرکت شما مراجعه میکنند . توان و تعداد کلیه دستگاههای مصرف کننده و وضعیت سیم کشی موجود را بررسی و درصورت نیاز به سیم کشی، مشخصات کامل جهت اجراء سیم کشی در فرم بازدید قید می شود .

درنهایت نوع یو پی اس (UPS) ویا استابلایزر مورد نیاز با توان مناسب و باتری و تابلوی مورد نیازبه حضورپیشنهاد می شود.

قیمت-استابلایزر-ترانس-محافظ
 
×

سلام

برای ارائه مشاوره و راهنمایی پیام بگذارید info@eamentavan.ir

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟