آموزش کارکرد با یو پی اس

این شرکت جهت ارائه خدمات بهتر، آموزش های لازم جهت کارکرد و نگهداری صحیح برای دستگاههای یوپی اس و استابلایزرهای سه فاز پس از نصب و راه اندازی ، به کاربران آن مجموعه داده می شود .

این آموزش ها شامل آشنایی با عملکرد با lcd وآلارم ها و فالت های احتمالی دستگاه یو پی اس و استابلایزر بوده و نحوه نگهداری و استفاده بهتر از دستگاه به طور کامل توضیح داده می شود..

دفترچه راهنمای یو پی اس

دفترچه راهنمای یو پی اس

برای استفاده صحیح  و بهینه ازدستگاه یو پی اس ، باید به دفترچه راهنمای یو پی اس مراجعه نمود که     دفترچه های راهنما همراه با دستگاه داخل کارتن برای مصرف کننده ارسال می گردد که در صورت بروز مشگل می توان به دفترچه راهنما مرجعه نمود . بطور مثال اگر دستگاههای یوپی اس فالت ( خرابی ) یا آلارم خاصی نشان دهد، کاربر می تواند با نوع فالت به دفترچه راهنما مراجعه نماید  و مشکل به وجود آمده را رفع نماید. ودرغیراینصورت برای رفع مشکل  با خدمات پس از فروش شرکت ایمن توان تماس حاصل نمایند که در صورت امکان به صورت تلفنی مشکل مرتفع و درغیراین صورت کارشناسان  فنی جهت رفع عیب  به محل مراجعه می نمایند.

حتما همیشه دفترچه راهنما در دسترس و در حفظ و نگهداری آن کوشا بود. زیرا در بعضی از دفترچه ها برگه گارانتی به آن الصاق بوده که در صورت نداشتن  برگه گارانتی ، دستگاه  دیگر دارای گارانتی و خدمات نمی باشد .

استفاده و بهینه و صحیح

برای استفاده بهینه و صحیح حتما شخصی که با دستگاه کار می کنند دفترچه راهنمای مربوط به دستگاه را باید به طور کامل مطالعه نموده و تمامی موارد قید شده ائم از محل قرار گیری ، دما و میزان رطوبت ، باز بودن محیط اطراف UPS و نوع سیم کشی های ورودی و خروجی و تابلو برق و سیستم ارت و غیره  به طور کامل رعایت گردد تا بتوان از حد اکثر طول عمرمفید دستگاها و باتری استفاده نمود .

 
×

سلام

برای ارائه مشاوره و راهنمایی پیام بگذارید info@eamentavan.ir

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟